Съобщение за грешка

• Notice: Trying to access array offset on value of type null in tb_megamenu_sync_config() (line 291 of /var/www/clients/client17/web25/web/sites/default/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null in tb_megamenu_sync_config() (line 312 of /var/www/clients/client17/web25/web/sites/default/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).

Публична лекция на проф. Иса Блуми, Университет Стокхолм

30.10.2017 - 14:00 to 15:00

По покана на Семинара за регионална и национална история към Университетския комплекс по хуманитаристика “Алма Матер"

бе проведена публична лекция на:

Проф. Иса Блуми, Университет Стокхолм,

на тема: "Transitional Borderlands: Ottoman Migrants and the New World Order of Plunder"

Дата на провеждане: 30 октомври 2017 г. (сряда), 14:00 ч.

Място на провеждане: Софийски университет, Централна сграда, Южно крило, аудитория 21А